Odbojka – I vojvođanska liga istok (M): Bečejci ubedljivi protiv Siriga (3:0)

Odbojka – I vojvođanska liga istok (M): Bečejci ubedljivi protiv Siriga (3:0)trg_fontane

Odbojkaši Bečeja su danas (sreda 20. novembra) u SC „Đorđe Predin Badža“ u utakmici 5. kola I vojvođanske lige grupa istok, pobedili ekipu Siriga rezultatom 3:0.

Ostvarenim Bečejci su nastavili niz uspeha započet pobedom protiv ekipe Klek Srbijašume II prošlog vikenda. Očekivalo se da će gosti iz Siriga pružiti snažniji otpor Bečejcima. Neizvesnost i rezultatska klackalica početkom prvog i drugog seta i nešto ravnopravnija igra u trećem setu je bilo premalo da se poremete raspoloženi domaćini koji su očito imali snažan motiv i čvrste ambicije da u ovom susretu pobede što su konačno i ostvarili i potpuno zaslužili.

U narednom 6. prvenstvenom kolu u subotu 29. novembra odbojkaši Bečeja se u Turiji sasatju sa ekipom Mladosti.