Obaveštavamo ljubitelje atletike da su oživele aktivnosti u klubu.
Upis novih članova u AK Bečej se obavlja svakog utorka od 18 do 19 časova u kancelariji Saveza sportova Bečej, u Partizanu.

STONI TENIS

Turnir u Bačkoj Topoli

Na međunarodnom turniru za kadete održanom 3. maja u Bačkoj Topoli, Akoš Benke je osvojio treće mesto u četiri godine starijoj kategoriji. On je u polufinalu poražen sa 3:2 od Alekse Adamović.
Interpingpong
Na međunarodnom Interpingpong – 2 turniru 4. maja u Senti, u grupi mlađih kadetkinja Radmila Tominjak je osvojila drugo mesto. Ona je u finalu poražena sa 3:2 od Oršolje Pele.
Kup „Nikola Tesla“
Na Kupu „Nikola Tesla“ održanom 12. maja u Bačkoj Topoli, gradištanski stonoteniseri postigli su zapažene rezultate. Prva mesta su osvojili Radmila Tominjak (mini-kadetkinje) i Akoš Benke (mini-kadeti), Jovana Kozarski (devojčice do drugih razreda) i Barbara Đurčik (mini-kadetkinje) su bile druge, dok su u kategoriji mlađih kadetkinja Radmila Tominjak i Barbara Đurčik zauzele treće mesto.

PLIVANJE

Subotički kup

Na plivačkom „Subotičkom kupu” 4. maja takmičari bečejskog „Svim stara“ u konkurenciji 153 plivača iz 11 kluba Jovana Ječanski je bila prva u disciplinama 100 metara kraul i 200 metara mešovito, i osvojila pobednički pehar kao najbolja takmičarka u uzrastu do 10 godina starosti. Mihajlo Živojnović je bio treći na 50 metara prsno.
Šarengradski kup
Na „Šarengradskom ku-pu“ u Kruševcu 4. maja, u sklopu priprema reprezentacije, Jovana Đurić je bila prva na 200 metara mešovito i druga na 100 metara kraul, a Bence Balzam bio je prvi na 100 metara delfin i drugi na 200 metara mešovito.
„Bačviz kup“
Na međunarodnom plivačkom takmičenju „Bačviz kup“ održanom 11. i 12. maja u Kečkemetu (Mađarska), pored najkvalitetnijih plivačkih klubova iz Mađarske, učestvovao je i bečejski „Svim star“ sa 9 takmičara.
Jovana Ječanski je osvojila tri zlatne medalje, na 100 i 200 metara kraul i 200 metara mešovito, kao i srebrnu medalju na 100 metara leđno. Bence Balzam bio je drugoplasirani na 1.500 metara kraul, Filip Jeftenić je osvojio treća mesta na 200 metara kraul i 50 metara delfin, a Denisu Deru su pripale bronzane medalje na 50 i 100 metara prsno.