Fudbal – Srpska liga Vojvodina 9 kolo: Bečejci u Kuli lako do sedme pobede

Fudbal – Srpska liga Vojvodina 9 kolo: Bečejci u Kuli lako do sedme pobedetrg_fontane

Fudbaleri Bečeja su u utakmici 9. kola Srpske lige Vojvodina zabeležili sedmu prvenstvenu pobedu ove sezone. Oni su danas u Kuli na stadionu „Milana Sredanovića“ savladali ekipu Hajduka 1912 rezultatom 1:3. i tako su uspeli da na svom petom gostovanju u prvom delu prvenstva po četvrti put osvoje sva tri boda i zadrže čelnu poziciju na tabeli i nastave seriju uspešnih rezultata.

Strelci su bili Čedomir Tomčić u 50. i Miloš Savanović u 57. i 82. minutu kojem je to 11 pogodak od kako nosi dres ekipe Bečeja, a jedini gol za domaćina postigao je Nikola Masalušić u 63. minutu utakmice.
Tako su učenici Branka Savića.

Za Bečej su nastupali: Milovanov, Milin, Jelenković, Krajinović, Vorgučin, Tutnjević, Brkić, Mastilo, Stojanović, Savanović i Tomčić a igrali su još Dražić, Šormaz, Tomić i Žeravica.
U sledećem prvenstvenom kolu fudbaleri Bečeja dočekuju ekipu Tise iz Adorjana.