Košarka – Druga regionalna liga sever (m) 20. kolo: Velika Kikinda – Tisa 63:79

Košarka – Druga regionalna liga sever (m) 20. kolo: Velika Kikinda – Tisa 63:79trg_fontane

Košarkaši Tise su još jednom napravili podvig na gostovanju. U utakmici 20. kola odigranoj sinoć u Kikindi su savladali ekipu Velike Kikinde rezultatom 63:79 (11:22, 21:16, 12:11, 19:30).

Ovom jedanaestom prvenstvenom pobedom, a sedmom na gostovanjima, bečejski košarkaši su se na najbolji način revanširali Kikinđanima za poraz iz prvog dela (59:61). Doduše Stefan Ratković i njegovi saigrači bili su ubedljiviji nego Kikinđani u 7. kolu na pareketu u SC „Đorđe Predin Badža“ (pobedili su sa 16 razlike) a posebno raduje činjenica da su posle poluvremena, gde su imali prednost od 6 koševa, pokazali da imaju snage i da mogu da održe ritam i u završnici slome otpor protivnika. Ubedljivo su rešili poslednju četvrtinu u svoju korist (30:19) i sigurno došli do pobede sa kojom su učvrstili poziciju u sredini tabele.