Odbojka – I b liga Srbije (m) 16. kolo: Zaslon – MOK Bečej 3:2

Odbojka – I b liga Srbije (m) 16. kolo: Zaslon – MOK Bečej 3:2trg_fontane

Odbojkaši Bečeja su sinoć pretrpeli poraz na gostovanju u Šapcu u utakmici 16. kola I b lige Srbije u kojoj su dobrom igrom stvorili priliku da iznenade favorita ali u tome nisu uspeli, odnosno ekipa Zaslona nije dozvolila iznenađenje i na svom parketu u neizvesnoj završnici ih je pobedila rezultatom 3:2.

O prilici i šansi Bečejaca za iznenađenje govori i kretanje rezultata po setovima (19:25, 25:22, 20:25, 25:21, 15:9).
Oni su nakon prvog i trećeg seta bili u vođstvu (1:0 i 2:1) a Šapčani su dva puta izjednačili rezultat i peti odlučujući set rešili u svoju korist sa 15:9.

U ostalim utakmicama 16. kola postignuti su sledeći rezultati:

Metalac Takovo – Užice 1:3
Bavanište – Mladenovac 1:3
Dubočica – Srem Iton 2:3
Napredak 037 – Novi Sad 3:0
Antena – Timok 0:3

Na tabeli je prvi Napredak 037 sa 40 bodova, drugi su odbojkaši Zslona koji imaju bod manje. Odbojkaši Bečeja su sedmi sa 23 boda Bod više ima i šesti Timok a pet bodova zaostatka ima osmo Užice.
U narednom prvenstvenom kolu Bečejci na svom parketu dočekuju ekipu Bavaništa a sastaju se još: