Srpska liga Vojvodina: Igor Tatić u Staroj Pazovi doneo pobedu u sudijskoj nadoknadi

Igor Tatić u Staroj Pazovi doneo pobedu u sudijskoj nadoknadi

Fudbaleri Bečeja su zabeležili pobedu na prvom gostovanju u prolećnom delu prvenstva. Oni su danas u derbiju u Staroj Pazovi savladali ekipu Jedinstva rezultatom 1:2 (1:1) i tako znatno popravili utisak nakon poraza u prvom kolu nastavka, kada su minulog vikenda na svom stadionu, takođe u derbiju, izgubili od ekipe Omladinca iz Novih Banovaca rezultatom 1:2.

Pored toga Bečejci su nastavili pozitivan bilans sa Pazovčanima jer su ih u poslednjih šest utakmica koliko su odigrali u poslednje tri sezone u ovom rangu takmičenja čak pet puta pobedili a samo jednom su bili poraženi.

Strelci za ekipu Bečeja su bili Nikola Tedić u 30. i Igor Tatić u 90+1. minutu utakmice a jedini gol za domaćina postigao je Filip Pađen u 30. minutu susreta.

Sudio je Nikola Šćepanović iz Kruščića sa pomoćnicima Dušanom Lukićem iz Sombora i Milošem Šavijom iz Bačke Palanke.

Žute kartone su dobili su Ilić u ekipi Jedinstva i Ćuk, Derviši, Tatić u ekipi Bečeja.

Šef stručnog štaba Bečeja za meč u Staroj Pazovi nije mogao da računa na Nikolu Tomića zbog povrede, tako da su nastupili: Milovanov, Ćuk, Varga, Dabižljević (od 90+2 Živanović), Tutnjević, Derviši, Janković (od 64. minuta Preradov), Zeljković, Džarić (od 78. minuta Tatić), Tedić, Tomčić.

Sa tri novoosvojena boda fudbaleri Bečeja trenutno zauzimaju drugu poziciju na tabeli sa 28 bodova koliko imaju i fudbaleri Jedinstva na trećem mestu dok je na čelu ekipa Tekstilca sa osam bodva prednosti.

U narednom 17. prvenstvenom kolu Bečejci u subotu 18. marta sa početkom u 15 časova, na Gradskom stadionu kraj Tise, dočekuju ekipu Bačke iz Bačke Palanke.